Így néznek ki a világ legszebb női smink nélkül

Ahhoz szoktunk, hogy a hírességek mindig csinosak, ragyogó sminkkel és gyönyörű frizurákkal. Egyes hírességek azonban nem haboznak smink nélkül megjelenni a nyilvánosság előtt. Ennek köszönhetően megnyugtathatjuk magunkat afelől, hogy a világ legszebb női ugyanolyan elbűvölőek kozmetikumok nélkül is.

Vess egy pillantást a sztár szépségek Instagram oldalára, hogy megnézd, milyen szépek a legtermészetesebb állapotukban.

Katie Holmes

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Katie Holmes (@katieholmes) által megosztott bejegyzés

Naomi Watts

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Naomi Watts (@naomiwatts) által megosztott bejegyzés

Tyra Banks

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Tyra Banks (@tyrabanks) által megosztott bejegyzés

Diane Kruger

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Diane Kruger (@dianekruger) által megosztott bejegyzés

Gwen Stefani

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Gwen Stefani (@gwenstefani) által megosztott bejegyzés

Alicia Silverstone

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Alicia Silverstone (@aliciasilverstone) által megosztott bejegyzés

Eva Longoria

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Eva Longoria Baston (@evalongoria) által megosztott bejegyzés

Milla Jovovich

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Milla Jovovich (@millajovovich) által megosztott bejegyzés

Salma Hayek és Penélope Cruz

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Salma Hayek Pinault (@salmahayek) által megosztott bejegyzés

Shakira

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Shakira (@shakira) által megosztott bejegyzés

Adele

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Adele (@adele) által megosztott bejegyzés

Sharon Stone

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Sharon Stone (@sharonstone) által megosztott bejegyzés

Catherine Zeta-Jones

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) által megosztott bejegyzés

Christina Aguilera

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés

Bónusz: Marilyn Monroe

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Penélope Cruz (@penelopecruzoficial) által megosztott bejegyzés

Melyik híresség tetszett a legjobban smink nélkül? Írd meg nekünk hozzászólásban!