Humor

Vicc: Doktor úr, azt mondta, hogy többet kell mozognom…

Tetszett? Oszd meg az ismerőseiddel is!

 

Egy férfi elmegy a dietetikushoz.

– Doktornő, szeretnék lefogyni, de valahogy mindig elbukom.

– Nézzük meg együtt a napi rutinját! Mit szokott reggelizni?

– Hát… egy kis pirítóst.

– Rendben. És mellé? – Egy kis rántottát.

– Értem. És még?

– Egy kis szalonnát.

– Mennyit jelent az, hogy „kis”?

– Hát… amennyi épp nem fér el a tányéron.

A doktornő sóhajt.

– És mit iszik hozzá?

– Diétás kólát!

– Miért pont azt?

– Hogy ellensúlyozza a többit.

A doktornő felír valamit a papírra.

– Na, ez itt egy edzésterv.

– Edzésterv?

– Igen. Minden nap fél óra séta.

– Rendben, meg is van!

– Már elkezdte?

– Igen! A hűtő és a kanapé között.

– De az nem séta!

– Dehogynem! Néha még sprint is, ha hallom, hogy jön a feleségem!


Tetszett? Oszd meg az ismerőseiddel is!