Humor

Vicc: A gyerekeket az oviban faggatja az óvónéni…

Tetszett? Oszd meg az ismerőseiddel is!

Az óvónéni megkérdezi a gyerekeket:

– Na gyerekek, ki tudja, mi az, ami nélkül nem lehet élni?

Az első gyerek: – A telefon nélkül!

A második: – A wifi nélkül!

A harmadik: – A csoki nélkül!

Pistike jelentkezik: – Mi anyu nélkül nem tudunk élni!

– Ó, milyen aranyos! – mosolyog az óvónéni.

– Mert annyira szereted anyukádat?

– Nem

-… mert ő tudja a wifi jelszót!


Tetszett? Oszd meg az ismerőseiddel is!