Az óvónéni megkérdezi a gyerekeket:
– Na gyerekek, ki tudja, mi az, ami nélkül nem lehet élni?
Az első gyerek: – A telefon nélkül!
A második: – A wifi nélkül!
A harmadik: – A csoki nélkül!
Pistike jelentkezik: – Mi anyu nélkül nem tudunk élni!
– Ó, milyen aranyos! – mosolyog az óvónéni.
– Mert annyira szereted anyukádat?
– Nem
-… mert ő tudja a wifi jelszót!